Jump to content
Phantis Forums

Other Teams/Leagues Discussion


Blackhawk

Recommended Posts

I’m not sure but is there any chance you love these verbal attacks between them? ?

I think Yianko is waiting with all the good stuff for next season when we meet again, as he is a reasonable guy deep down inside.

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

They will play their usual friendly game, that's why. They don't care about statistics. In fact, they don't care at all. If their beloved Thrilos was to steal the championship from us, at least they would be glad to lose. Now it's just a boring evening they pretend they "want" to win, but they know they will lose.

Link to comment
Share on other sites

By the way, the worst for A.R.I.S. fans as @ukworm and Χ.Ρ.Υ.Σ.Α.Ν.Θ.Ο.Σ. is that after AEK failed to beat Panathinaikos, sport websites have titles like: "AEK failed to win a single derby this year".

Of course the beat A.R.I.S. 4-0, but unfortunately, for most people, AEK vs A.R.I.S. or Olympiakos vs A.R.I.S. is not a derby... Poor σκουλήκια. I love you!

Link to comment
Share on other sites

Καλά πάνε 2-0. Ο στόχος τους είναι να φάνε από 4 και πάνω ώστε το αφεντικό τους να έχει καλύτερη επίθεση και να μπορούν να λένε ότι ο Θρύλος άξιζε το πρωτάθλημα. 

Link to comment
Share on other sites

Η σημερινή τους ήττα ήταν προγραματισμένη να πανηγυριστεί ακόμη περισσότερο από την ισοπαλία που έκλεψαν με γκολ οφσάιντ στην Τούμπα. Διότι στο πρόγραμμα των Μαρινάκη-Καρυπίδη, θα έδινε το πρωτάθλημα στον Θρυλέων.

Τελικά δεν πήγε τόσο καλά. Δεν θα φωταγωγήσουν τα μπαλκόνια τους μετά την 4άρα γιατί το πρωτάθλημα είναι του ΠΑΟΚ.

Δεν πειράζει. Του χρόνου ίσως καταφέρουν να πανηγυρίσουν με τα κόκκινα αφεντικά τους το πρωτάθλημα!

Link to comment
Share on other sites

Next year we might have VAR so no more goals from offsite and s%$#! except when Olympiakos plays as they will be playing without VAR due to technical issues.

Edited by Nilaul
Link to comment
Share on other sites

Lol Nikaul. The VAR room will be full of paid Olympiakos officials which will notify to review all penalty plays not given to Olympiacos during the match and won't notify the ref to review penalty claims not given when PAOK plays. We should demand foreign VAR officials!

Edited by SydneyPAOK
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Yiankos said:

χΗ σημερινή τους ήττα ήταν προγραματισμένη να πανηγυριστεί ακόμη περισσότερο από την ισοπαλία που έκλεψαν με γκολ οφσάιντ στην Τούμπα. Διότι στο πρόγραμμα των Μαρινάκη-Καρυπίδη, θα έδινε το πρωτάθλημα στον Θρυλέων.

Τελικά δεν πήγε τόσο καλά. Δεν θα φωταγωγήσουν τα μπαλκόνια τους μετά την 4άρα γιατί το πρωτάθλημα είναι του ΠΑΟΚ.

Δεν πειράζει. Του χρόνου ίσως καταφέρουν να πανηγυρίσουν με τα κόκκινα αφεντικά τους το πρωτάθλημα!

Χαχαχα ακόμα το φυσάς και δεν κρυώνει έτσι; Η ομαδάρα των 60 εκατομμυρίων και δε μπόρεσες να με κερδίσεις στο κοτέτσι σου. Πριν το ματς μας έλεγες θα ρίξεις 5 για χαβαλέ. Τα ίδια έλεγες και στο ματς του Κυπέλλου αλλά και κει το άλλαξες λέγοντας "παίξαμε με τα δεύτερα", τώρα λες "ο αριστερός όρχις του Βέλεζ ήταν οφσάιντ".

Δε ντρέπεσαι λέω εγώ. Λίγο τσίπα δε βλάπτει, έτσι;

Είσαι η κλασσική κομπλεξική ελληνάρα sore loser, γιατί από τα 5+5 που θα έριχνες με την πανάκριβη ομάδα σου, ε, με 2 ισοπαλίες εντός απέναντι στον Ο.Α.Ρ.Η.Σ, πρέπει να σε πονάει πολύ, γιατί ο χαμένος είσαι εσύ, όχι εγώ.

Πάρε παράδειγμα από τα παιδιά του φόρουμ που είναι παοκτσήδες αλλά έχουν balls να παραδεχτούν κάποια πράματα...

Όσο για τη χθεσινή ήττα, 3 στα 4 γκολ ήταν με καραμπόλες (αν είδες το ματς). Αλλά τέτοια πουτάνα είναι η μπάλα κάποιες φορές... 

Εσύ έπρεπε να φας 6 εκεί μέσα αλλά κέρδισες με μηδέν τελικές. 

Εγώ στην χειρότερη θα έπρεπε να χάσω αξιοπρεπώς, αλλά έφαγα 4.

 

  • Like it 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ukworm said:

Χαχαχα ακόμα το φυσάς και δεν κρυώνει έτσι; Η ομαδάρα των 60 εκατομμυρίων και δε μπόρεσες να με κερδίσεις στο κοτέτσι σου. Πριν το ματς μας έλεγες θα ρίξεις 5 για χαβαλέ. Τα ίδια έλεγες και στο ματς του Κυπέλλου αλλά και κει το άλλαξες λέγοντας "παίξαμε με τα δεύτερα", τώρα λες "ο αριστερός όρχις του Βέλεζ ήταν οφσάιντ".

Δε ντρέπεσαι λέω εγώ. Λίγο τσίπα δε βλάπτει, έτσι;

Είσαι η κλασσική κομπλεξική ελληνάρα sore loser, γιατί από τα 5+5 που θα έριχνες με την πανάκριβη ομάδα σου, ε, με 2 ισοπαλίες εντός απέναντι στον Ο.Α.Ρ.Η.Σ, πρέπει να σε πονάει πολύ, γιατί ο χαμένος είσαι εσύ, όχι εγώ.

Πάρε παράδειγμα από τα παιδιά του φόρουμ που είναι παοκτσήδες αλλά έχουν balls να παραδεχτούν κάποια πράματα...

Όσο για τη χθεσινή ήττα, 3 στα 4 γκολ ήταν με καραμπόλες (αν είδες το ματς). Αλλά τέτοια πουτάνα είναι η μπάλα κάποιες φορές... 

Εσύ έπρεπε να φας 6 εκεί μέσα αλλά κέρδισες με μηδέν τελικές. 

Εγώ στην χειρότερη θα έπρεπε να χάσω αξιοπρεπώς, αλλά έφαγα 4.

 

Εγώ να φυσάω τι βρε καϋμένε "winner"? Στο χειρότερό μου ματς της σεζόν, όπου δεν έκανα απολύτως τίποτα θα σε κέρδιζα. Αλλά έβαλες γκολ οφσάιντ. Τώρα θα μου πεις ότι ήταν λίγο οφσάιντ ή πολύ οφσάιντ; Δεν υπάρχει λίγο ή πολύ έγγυος φιλαράκι μου. Πήρες βαθμό και φωταγωγήσατε τα μπαλκόνια σας με ΓΚΟΛ ΟΦΣΑΪΝΤ. Το ξέρω ότι σε πονάει και σε πειράζει. Αλλά αυτή είναι η αλήθεια. Μην ντρέπεσαι. Αποδέξου το και προχώρα. Έπαιξα χάλια, έπαιξες καλά, παρόλο αυτά θα έχανες και σε έσωσε ο επόπτης στο 85'. Αν ήταν 0-0 και κέρδιζα εγώ με το ίδιο γκολ οφσάιντ στο 85' ακόμα θα τσίριζες για τον χαλίφη. Θα βγάζατε ανακοινώσεις και τα ρέστα. Εγώ το ξεπέρασα, γιατί σηκώνω πρωτάθλημα και πάω και για κύπελλο. Εσύ μπορείς να πανηγυρίζεις την ισοπαλία σαν πρωτάθλημα, γιατί ποιος ξέρει πότε θα πάρεις και νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ. Ήδη περάσανε 9 χρόνια. Και αν ο Μαρινάκης κόψει τις "χορηγίες" μπορεί να σε στείλει στη Γ' Εθνική για καμιά πενταετία και είναι κρίμα να σε χάσουμε. Τώρα που ήρθες και Η.Μ.Ν.Σ.Γ. και Α.Ρ.Η.Σ. και Χ.Ρ.Υ.Σ.Α.Ν.Θ.Ο.Σ. ωραία τα περνάμε!

Όσο για τον "όρχη" του Βέλεζ, ναι. Τον είδα στο Καραϊσκάκη. Κόντραρε η μπάλα στον "όρχη" του και μπήκε αυτογκόλ. Τρία γκολ από κόντρες βάλατε. Δεν μπορούσαν να τα βάλουν μόνοι τους οι γαύροι και είπατε να τους βοηθήσετε λίγο. Θέλει η ταναπού να κρυφτεί και η χαρά δε την αφήνει. Αλλά για μια στιγμή, όταν άνοιγες το σκορ με την χάρτινη με κόντρα ήταν καλά. Όταν εσύ τρως γκολ από κόντρα είσαι άτυχος. Τώρα βλέπω μετράτε τις τελικές και λέτε ότι ήταν μαγική εικόνα το σκορ. Αυτό είναι το ποδόσφαιρο φιλαράκο μου. Η μικρή ομάδα μπορεί να έχει κατοχή, να πιέζει, να κάνει ευκαιρίες, να ιδρώνει, η μεγάλη ομάδα θα βγάλει λίγες φάσεις, θα πετάξει δύο γκολάκια και τέλος το ματσάκι. Θέλεις να το καταλάβεις ή όχι; Εσύ έχεις τον Γιουνές και πήρες "δωράκι" τον Φετφατζίδη από το αφεντικό σου και ήθελες να του κάνεις και διπλό; Διπλά στο Καραϊσκάκη μόνο ο ΠΑΟΚ κάνει. Εσύ και ο Πανιώνιος κερδίζεις μόνο όταν σε αφήνει ο Μαρινάκης.

Σε λυπάμαι μόνο, γιατί δεν μπορείς να πανηγυρίσεις το πρωτάθλημα με τα αφεντικά σου. Του χρόνου μπορείς να ξανά προσπαθήσεις. Και αν χάσεις και τα δύο ματς με τον Θρύλο, μέσα έξω, δεν πειράζει, ξέρεις εσύ, θα μετρήσεις τις τελικές και ο Χ.Ρ.Υ.Σ.Α.Ν.Θ.Ο.Σ. θα σε πείσει ότι ήσουν "άτυχος" και "άξιζες" τις νίκες. Και όλα καλά! Εξάλλου είσαι η μεγαλύτερη ομάδα!

Όσο για το Κύπελλο. Τι να μου πεις για το Κύπελλο ρε φίλε; Αποκλείστηκες από τον Εργοτέλη. Εγώ το ξέρω ότι με τον ΠΑΟΚ παίζεις τα παιχνίδια της ζωής σου, αλλά μάλλον δεν το ήξερε ο Λουτσέσκου γιατί όταν ήρθε Ελλάδα δεν υπήρχε Α.Ρ.Η.Σ. στην κατηγορία. Αλλά και πάλι την μία ισοπαλία την πήρες όταν έπαιξα με 10 παίκτες και την άλλη την πήρες με γκολ οφσάιντ. Αυτά βέβαια είναι τα επιτεύγματα της σεζόν σου. Οι δύο ισοπαλίες κόντρα στον ΠΑΟΚ. Α, κέρδισες και την χάρτινη, μόνο που ούτε καν αυτοί δεν το θεωρούν ντέρμπι το ματς με σας. Μετά έχεις τα 4 που έφαγες από τις μεγάλες ομάδες, τον Θρύλο σου, την χάρτινη και τον Ατρόμητο και έχει και μπόνους τα 3 από τον Εργοτέλη.

Εγώ έπρεπε να φάω 6 από τον Ολυμπιακό κι εσύ έπρεπε να κερδίσεις εκεί μέσα, έτσι; Αν δεν έκοβε με ανύπαρκτο οφσάιντ τον Πρίγιοβιτς θα έληγε 0-2 φίλε μου. Αλλά ξέρω, όλες οι νίκες του ΠΑΟΚ φέτος ήταν από τύχη, διαιτησία. Όλες οι ήττες του Α.Ρ.Η. ήταν από ατυχία και διαιτησία επίσης. Η ομάδα του Καρύπαρου είναι 27 βαθμούς πίσω από μία μέτρια ομάδα λόγω τύχης και διαιτησίας. Αν δεν υπήρχαν αυτά Ο Α.Ρ.Η.Σ. θα σήκωνε πανάξια το πρωτάθλημα που αξίζει και ο ΠΑΟΚ θα ήταν κάπου στην 6-7η θέση που επίσης του αξίζει. Αλλά είπαμε, το πρωτάθλημα είναι των Πρεσπών. Πολεμάνε τον Α.Ρ.Η. μας και του στερούν τίτλους!

Link to comment
Share on other sites

Λογοδιάρροια.... Μπλα μπλα μπλα, το θέμα είναι ενα: δεν κέρδισες φίλε. Ήθελες, σκίστηκες, προσπάθησες, αλλά δε μπορεις. Τι να κάνουμε...

Ήθελες να με ξεφτιλίσεις, ήσουν φορμαρισμένος, ζητούσες 5αρες και 4-0 ημιχρονο, αλλά δεν έκανες τελική στην εστια και τελικά πήρες τον αριστερό όρχι του Βελέζ όπως σου άξιζε I'm afraid....

ΥΓ Τον Άρη θα τον σέβεσαι.

 

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ένα φίλε. Εγώ πάω τρένο και έχω κερδίσει σχεδόν όλα τα ματς. Εσύ παίζεις για δύο ματς τη χρονιά. Αλλά έστω κι έτσι, ήρθα στο κοτέτσι σου και σου πήρα διπλό, στο Κύπελλο σε απέκλεισε ο Εργοτέλης, και στην Τούμπα έκλεψες το βαθμό με γκολ οφσάιντ. Αν έπαιξα καλά; Φυσικά και έπαιξα χάλια. Αλλά κι έτσι βαθμό δεν θα έπαιρνες. Γιατί είσαι πολύ μικρή ομάδα. Τον έκλεψες τον βαθμό με γκολ οφσάιντ και φωταγώγησες το Βικελίδης. Η μεγάλη στιγμή σου για φέτος. Σου ξαναλέω, 9 χρόνια είσαι χωρίς νίκη κόντρα στον ΠΑΟΚ. Και πρόσεξε μη φύγεις για καμιά πενταετία πάλι στη Γ' Εθνική. Το ξέρω ότι σε τραβάει να επιστρέψεις εκεί που ανήκεις. Αλλά κάτσε λίγο βρε αδερφέ να περάσουμε όμορφα. Μη φύγεις σου λέω!

Εγώ σε σέβομαι φίλε. Όπως και οι υπόλοιπες ομάδες σε σέβονται όσο σου αξίζει. Μετά τους τέσσερις μεγάλους και τον Ατρόμητο που είναι έτη φωτός μπροστά σου την τελευταία δεκαετία, συναγωνίζεσαι να θεωρηθείς η 6η ομάδα της Ελλάδας.

Η ΑΕΚ σε κέρδισε 4-0 και οι οπαδοί της λένε, φέτος δεν έχουμε νίκη στα ντέρμπι. Γιατί ντέρμπι κόντρα στον Ρούλη δεν είναι. Ντέρμπι είναι μόνο κόντρα σε ΟΣΦΠ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟ. Δεν τα λέω εγώ. Αυτοί τα λένε.

ΥΓ: Αλλά όταν τρως 4 στο Καραϊσκάκη, είσαι περήφανος, και λες ήμουν καλύτερος, είχα τελικές, ήμασταν άτυχοι και προχωράς, τότε οριοθετείς το επίπεδο της ομάδας σου. Τον σεβασμό τον κερδίζεις στο γήπεδο. Με τεσσάρες από Ολυμπιακό, ΑΕΚ, Ατρόμητο και τριάρες από Εργοτέλη μόνο τον γέλωτα προκαλείς. Και μία συμβουλή: να παραδειγματιστείς από μεγάλες ομάδες όπως ο ΟΦΗ ή έστω μικρότερες όπως η Λαμία για το πώς μπορούμε να κερδίσουμε τον Ολυμπιακό. Βέβαια το πρώτο είναι να "θέλεις" να κερδίσεις και όχι να θέλεις να ανοίξεις τα πόδια, Μαρία με τα κίτρινα ποιον αγαπάς καλύτερα;;;

Φιλάκια από Καρύπαρο και Φετφατζίδη! Του χρόνου πάλι και που ξέρεις, μπορεί να καταφέρεις να κόψεις το επόμενο πρωτάθλημα από τον ΠΑΟΚ. Αλλά με αυτόν τον Γιουνές ρε παιδί μου πώς θα το δώσεις το πρωτάθλημα στο αφεντικό σου; Πες τον προεδρό σου να ζητήσει από τον Μαρινάκη έστω τον Χασάν, κάποιον καλύτερο για μπροστά και ίσως κάτι καταφέρεις. Έναν δανεικούλη να βγει η χρονιά μπας και κόψουμε βαθμούς από τον ΠΑΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι πήρες αβαβά πόντους στο Καραϊσκάκη και εκείνο το ματς σου έδωσε πρωτάθλημα.

(Και ας μη μιλήσω καν για πέναλτυ αβαβα με Τρίπολη, Χαριλάου, ή βόλλευμπολ στη Λαμία, αβαβα πέναλτυ με Νιονιο κλπ.)

Αν δε κοιμόταν ο Θεός στο Καραϊσκάκη φιλε, το ΣΚ που έρχεται θα ήσουν με το αυγό στον κώλο. 

Δεν είσαι όμως και μπράβο σου. Αυτό είναι το ποδόσφαιρο. Every dog has its day.

Να χαρείς φέτος το πρωτάθλημα γιατί τα αστεράκια στον ουρανό θα αργήσουν να ξαναμπούν σε ευθεία....

ΥΓ Ποια 2 ματς; Ο Άρης με 3εκ μπάτζετ βγαινει Ευρώπη φίλε. Κέρδισε καθαρά την ΑΕΚ, έχει Ατρόμητο μέσα, εσένα σου έβαλε τα λεφτά στον κωλο και σε ξεφτέλισε μες στο σπίτι σου αναγκάζοντας σε να μιλάς για οφσάιντ αντί για την 6αρα που ΘΑ έριχνες...

Εσύ με 3εκ θα επεφτες. Τα δύο θα τα έδινες στο Χατσεριδη. Τόσο αμπαλοι ειστε. Εδώ με 30 και δεν ήσουν ανταγωνιστικός εδώ και 5 χρόνια που έχετε το Ρώσο. Έπρεπε να τιναξει την μπάνκα στον αέρα πια μπας και το πάρεις το ρημάδι....

Link to comment
Share on other sites

Πήρα αβαβά πόντους στο Καραϊσκάκη; Δεν κατάλαβα. Τους έκλεψα από κάποιον; Εγώ φταίω που ο γαύρος δεν είχε παίκτη να βάλει γκολ; Να τους δώσω μήπως πίσω; Φίλε, εν έτη 2019 ανακάλυψες την κατοχή και τις τελικές και νομίζεις αυτές κερδίζουν τους αγώνες. Την προηγούμενη εβδομάδα η Μπαρτσελόνα κέρδισε τη Ρεάλ 0-3 και η Ρεάλ ήταν "καλύτερη" και έχασε ένα σορό ευκαιρίες. Τι σημαίνει αυτό; Ξύπνα επιτέλους.

Για διαιτησία ναι, να μην μιλήσεις, γιατί ο ΠΑΟΚ ευνοήθηκε σε δύο περιπτώσεις και αδικήθηκε σε δεκαπέντε. Άστο καλύτερα. Και σου ξαναλέω, ας μην κοβόταν το τετ-α-τετ του Πρίγιοβιτς ως οφσάιντ και το σκορ θα ήταν 0-2 στο Καραϊσκάκη.

Το πρωτάθλημα το πήρα και πέρυσι στο γήπεδο φίλε. Εκεί που συμμάχησε η ΑΕΚ με τον Ολυμπιακό. Όπου ο Ολυμπιακός είχε την ΑΕΚ 1-0 μέχρι το 80 φεύγα, η ΑΕΚ το γυρίζει σε 1-2 και βγαίνει ο Μαρινάκης και κράζει τον Σαββίδη. Ακόμα δεν κατάλαβες τι έγινε πέρυσι. Και αν κατάλαβες, ως Δούρειος Ίππος σιγοντάρεις την επιχειρηματολογία του Καραπαπά, του Θεοδωρίδη και του Τσουκαλά. Αυτοί είστε. Χ.Ρ.Υ.Σ.Α.Ν.Θ.Ο.Σ. και "Ο Α.Ρ.Η.Σ.".

Και για να σου πω επιχειρήματα του δικού σου επιπέδου: Βγαίνεις Ευρώπη γιατί ο Παναθηναϊκός έχει -6 από πέρυσι και γιατί είσαι κωλόφαρδος που έχεις πάρει καμιά 10-15 βαθμούς στα τελευταία λεπτά των αγώνων. Αλλά μετά σου ξαναλέω, μη ζητάς σεβασμό. Όταν τρως 4άρες από Ολυμπιακό, ΑΕΚ, Ατρόμητο και αποκλείεσαι στο Κύπελλο από Εργοτέλη και επειδή έκλεψες βαθμό στην Τούμπα και ο Παναθηναϊκός είναι με -6 και βγαίνεις Ευρώπη πανηγυρίζεις λες και τι κατάφερες, δείχνεις το επίπεδό σου. Εγώ φίλε παίρνω πρωτάθλημα και έχω το μυαλά στο κεφάλι μου. Εσύ βγαίνεις 5ος λόγω συγγυριών και θα κατέβεις στο Λευκό Πύργο στο τέλος. Μήπως αυτό είναι το ταβάνι σου και γι' αυτό χαίρεσαι τόσο πολύ; Λέω μήπως; Όταν καταλάβεις ότι είσαι ένας Αστέρας Τρίπολης με περισσότερο κόσμο, τότε ίσως αλλάξεις τροπάρι.

Με ξεφτίλισες εσύ εμένα; Ξεφτίλα εννοείς που σου πήρα διπλό στο σπίτι σου ενώ εσύ έλεγες ΗΜΝΣΓ; Ξεφτίλα εννοείς που έχεις να με κερδίσεις 9 χρόνια; Μάλλον ξεφτίλα εννοείς ότι έκλεψες τον βαθμό με γκολ οφσάιντ και γλίτωσες από τον διασυρμό που κι εσύ ο ίδιος περίμενες. Ναι, στο είπα, έπαιξα χάλια. Και πάλι ήθελες γκολ οφσάιντ αλλιώς βαθμό δεν έκλεβες.

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Στο Καραισκάκη αν δε κοιμόταν ο Θεός έπρεπε να είχες χάσει κάπου 7-0. Ήσουν Κωλόφαρδος με Κ κεφαλαίο και αυτό το ένα και μοναδικό ματς είναι που σου δίνει πρωτάθλημα σήμερα. Τόσο δύσκολη γλώσσα είναι τα Ελληνικά;

Ποια οφσάιντ στο Καραισκάκη; Αφού τους 3 βαθμούς τους πήρες, τι ήθελες να πάρεις 6 αν δε σου κόβανε το οφσάιντ; Tι μας το αναφέρεις το οφσάιντ; Μάθε να στήνεις ένα επιχείρημα επιτέλους. Από τις 32 παραγράφους που γράφεις οι 31 είναι noise και παπαριές!

Για ποιον Παναθηναικό μιλάς; Αυτόν που φέτος έπρεπε να κάνει παρέα στον Ηρακλή; Αυτόν που αγόραζε κάτι Μελισάδες από σένα που κόστισαν όσο 20 Κλιγγόπουλοι όταν χρωστούσατε σε όποιον μιλούσε Ελληνικά; Αυτόν που για να επιστρέψει τη χάρη, κάνει φιλικά μαζί σου εδώ και 1-2 χρόνια;

ΥΓ - Πρωτάθλημα θα πάρεις φέτος MONON. Πέρσι πήρες το τρίτο το μακρύτερο. Τα παράπονά σου στη ρωσική .... ελίτ και τους μπράβους της..... 

ΥΓ2 - Εννοείται σε ξεφτίλισα και σου βουλωσα το στόμα... Είσαι ομάδα με 10πλάσιο μπάτζετ, και εκεί που ΘΑ έκανες καζούρα για τα 10 γκολ που ΘΑ έβαζες για πλάκα, τώρα κάθεσαι σα κοριτσάκι και μιξοκλαις για το οφσάιντ που δε δίνεται ΠΟΥΘΕΝΑ φίλε (τράβα πχ να δεις γκολ που μέτρησε το Σάββατο στο Newcastle-Everton γιατί κούρασες - grow some balls και παραδέξου κάποια πράγματα όπως κάποιοι συνοπαδοί σου που βλέπουν μπάλα και δεν είναι θολωμένοι σαν και σένα με τους Χρυσάνθους και όλες τις αηδίες που αναμασάς).

Edited by ukworm
  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Even the teams with a small 3 million budget get a good and rather lucky streak sometimes... that doesn't mean that what ARIS achieved is a joke, it's a pretty good result. Good transfers with a limited budget, great coaching. There's always luck involved in football. Paok also achieved a good result, it's heading towards an undefeated championship and cup third times in three years, something that Olympiakos didn't achieve, and this year it would have been Paok's 2nd championship if Savidis just took the one bloody point and didn't storm into the pitch. Paok has a bright future ahead, and hopefully Aris too. Congrats to both teams.

Most of these arguments are like saying that Young boys are better than Barcelona, cause reasons. I'm just confused about what they are really arguing about.

Edited by Nilaul
  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, pash said:

Can we just get a new subforum made that's exclusively for these two? Yeesh

hehehe, well said, my bad, I shouldn't have responded in the first place. And stopping right here right now.

  • Like it 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...