Jump to content
Phantis Forums


thisispaok

Recommended Posts

File thisispaok,

Ola kala pou grafeis, kai mallon exeis dikaio dioti krinw oti anaferei kai fanerwnei alh8eies h anakoinhsh sas alla, o Pagwnhs kai o Goumenos etsw plhrwnoune auta ta elaxista pros ta ofelh tou PAOK. An paraith8oune, uparxei kaneis pou 8a analavei thn UPOXREWSH na meinei o PAOK zwntanos?

Egw proswpika den exw akousei onomata an8rwpwn pou eipane "dwste mou ton PAOK" na ton valw ston swsto dromo.

To vriskw omws dyskolo oti den uparxei estw enas epixeithmatias PAOKtzhs pou na mporei (kai na 8elei) na dia8esei 10 drachmes ston PAOK.

Oi diafores metsku Pagwnh- Goumenou kai Mpatatoudh einai emfanes.

O Mpatatoudhs eixe na plhrwsei(allo anekdoto kai auto) px 100 drx, oi shmerinoi plhrwnoune 10 drx.

O Mpatatoudhs "armekse" oti mporese apo ton PAOK, kai enw evale xrhmata ta prwta 2 xronia (Olivarez, Nagbe, Vryza, Koulakioth, Venetidh), meta pia hpie to aima tou PAOK kai o PAOK opws h AEK isws na mhn sunel8ei pote.

Den uparxei estw enas paoktzhs dikhgoros na kunhghsei ton Mpatatoudh gia ta klopimaia?

Prwsopika kai a8wa, pisteuw oti oi Pagwnhs kai Goumenos kanoune to kalutero pou mporoune gia thn omada me tis uparxouses sun8hkes. Gia thn a8lia eikwna tis omadas mexri stigmhs den ftaine autoi apo thn stigmh me tous idious paixtes ka8arises (OLY, AEK kai kontepses na sterhseis prwta8lhma apo ton PAO) alla ftaiei kai o Aggelos giati oso sas "koroidepse" o Goumenos allo toso ekane o Aggelos "pou ekane polles paraxwrhseis kai kratouse siwpes)

Oloi ftaine kai o kosmos mazi giati den einai dynaton o PAOK na kavevazei molis 5.000 kosmo sth Toumpa se derby me Hraklh oso asxhma paei h omada kai na dhmoirgei episodeia pou apoferoune prostimata kai plhrwnei h PAE tzampatzidika lefta.

Den ftaine mono osoi proanerefa alla KYRIWS kai h POLITEIA (ta exw pei kai gia thn AEK) pou eftase o PAOK se authn thn katastash.

Edw exeis ena peripteraki kai se kanei fullo kai ftero o eforiakos na dei an leitourgeis nomoteliaka.

To kalutero pou exete na kanete afou sas milaei akoma o Goumenos einai na ka8iste se ena trapezi kai na milhste me to xeri sthn kardia. Prwsopika pisteuw oti o idios fovate na milhsei anoixta mpas kai ton "fate" me to prwto pou 8a pei oti den sas aresei.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...