Jump to content
Phantis Forums

AEK-ARIS Greek Cup Semifinal leg 1 - 4 Mar 20, 18.30 EET cosmote sports 2


ukworm

Recommended Posts

Περιέργως δεν έχω να πω τίποτα καινούργιο και ξεχωριστό ή διαφορετικό για αυτό το ματς....

 

Ενδεκάδα γνωστή, στόχος γνωστός, ντεφορμάρισμα της ομάδας σαφές και ορατό, προπονητής κάτω του μετρίου, ρόστερ λειψό και είτε καμμένο ειτε σκουριασμένο/αδιάφορο/σπασμένο....

 

Edited by ukworm
  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Τα είπες όλα σε 3-4 γραμμές.

Προσωπικά κρατάω μικρό καλάθι, ελπίζω η άμυνα να είναι συμπαγής και επιθετικά να κάνουμε τη ζημιά με κάποια προσωπική ενέργεια πχ του Gama ή του Φετφατζίδη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν ξέρω, αλλά είμαι πολύ ξενερωμένος για το συγκεκριμένο παιχνίδι.

Δεν ξέρω αν μπορεί να αλλάξει σήμερα κάτι, ή να γίνει κάποιο θαύμα, αλλά η ομάδα δεν εμπνέει... Η ομάδα μαρκάρεται εύκολα, η ομάδα κόβεται στη μέση εύκολα, ο άξονας είναι κουρασμένος και όλα τα περιμένουμε από το Φέτφα (που τον μάθανε) και από το Γκάμα (που είναι ο μόνος που το παλεύει). Οι δύο φορ μπροστά βολοδέρνουν, η δε άμυνα όλο και θα κάνει κάποια πατάτα...

Μακάρι να διαψευσθώ και να λέμε άλλα σε 4 ώρες....

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι, ρε φίλε, η λογική κατάληξη των επιλογών Ένινγκ ήταν αυτή. Ο τύπος έκανε κάκιστη διαχείριση του υλικού του (εξουθένωσε τους βασικούς και απαξίωσε αγωνιστικά τους υπόλοιπους) και αντί τουλάχιστον να περιμένει η Διοίκηση να τελειώσει η σεζόν έσπευσαν να συμφωνήσουν μαζί του για 2(!!!) χρόνια, να μην χάσουμε το κελεπούρι!

Οι αμυδρές ελπίδες μου για απόψε έγκεινται στο ότι και η ΑΕΚ δεν είναι κάτι ιδιαίτερο και έχουν και απουσίες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...