Jump to content
Phantis Forums

Atromitos - Aris (Thursday, 13 February, 19:00 EET - Greek Cup)


Emperor

Recommended Posts

Όχι ρε φίλε, τον υπερτιμάς το Larsson, δεν είναι ο παίκτης που μπορείς να βασιστείς. Ένας μέτριος παίκτης είναι, έχει στοιχεία θετικά (πχ κίνηση στο χώρο, ομαδικότητα), αλλά και πολλά αρνητικά (πχ κοντρόλ, μακρινή πάσα, ψηλό παιχνίδι, αντανακλαστικά, ντρίμπλα, κοκ). Για την ομάδα είναι χρήσιμος, όχι όμως για ενδεκάδα ούτε βέβαια φορ περιοχής που τον βάζει ο Γερμανός σε κλειστές άμυνες και εκεί ο Σουηδός είναι σαν να μην υπάρχει.

Edited by Emperor
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ukworm said:

Κατά τύχη λόγω οξείας αμπαλίτιδος, φίλε!!!  ?? Είναι τελείως αμπντάλης, ασούμπαλος και χύμα που ούτε κατάλαβε πώς γύρισε με τον κώλο στην εστία πάνω στο άλμα....

Ακόμη γελάω μ' αυτά που λες, γιατί έτσι τον βλέπω κι εγώ. Στο χορευτικό εκείνης της φάσης, νομίζω πως ο αμυντικός περνά δίπλα του και μάλλον τον βοηθά να στρίψει περί τις 270' και η μπάλα τον βρίσκει στο πίσω μέρος του κεφαλιού του? ? ?

Όντως αμπντάλης και ατσούρμπαλος! Γι' αυτό κι είπα πως για "τιμωρία" θα τον έβαζα να τελειώνει φάσεις σωστά. Όπως τα μαθητούδια που τους βάζουν οι δάσκαλοι να το γράψουν 100 φορές μέχρι να το μάθουν. Στους επαγγελματίες η ποινή είμαι μεγαλύτερη...

Edited by almand
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...