Jump to content
Phantis Forums

PAOK - Aris (Sunday, 22 September, 18:30 EET)


Emperor

Recommended Posts

6 minutes ago, almand said:

Την άποψη μου την είπα ξεκάθαρα ΠΡΙΝ τον αγώνα. Γιατί το μετά, δεν αλλάζει κι είναι πολύ χειρότερο από τον ορισμό Σιδηρόπουλου. Από τη στιγμή που το δεχτήκαμε δεν οφελεί να γκρινιάζουμε. Εϊναι δεδομένο πως κάθε φάση είναι υπέρ του γηπεδούχου και πως την κόκκινη που έβγαλε δικαιότατα στον Παοκ θα την έβγαζε και σε μας.

Ναι, σωστά, αλλά τι σημαίνει ότι το δεχτήκαμε; Τι περισσότερο θα μπορούσαμε να κάνουμε; Να μην κατέβουμε καν στο ματς;

ΥΓ1. Σε ότι αφορά το παιχνίδι, δεν είδα το α' ημίχρονο, διάβασα ότι δεν παίχτηκε πολλή μπάλα, αλλά η κατοχή ήταν περίπου ισορροπημένη, ενώ δεν απειληθήκαμε σοβαρά. Στο β', που το είδα, η ομάδα όντως οπισθοχώρησε αδικαιολόγητα, η φάση όμως της ανύπαρκτης κόκκινης καθορίζει την εξέλιξη από εκείνη τη στιγμή. Διαφωνείς ότι θα βλέπαμε ένα εντελώς διαφορετικό ματς με τον Άρη να έχει αριθμητικό πλεονέκτημα και ήδη είχε πάρει τον έλεγχο, ενώ κάναμε και τη μεγάλη ευκαιρία του Ιντέγιε; Έτσι όπως εξελίχτηκε, παντελώς άδικο το 2-2, άσχετα που κι εμένα δεν μου άρεσε πως παίξαμε.

ΥΓ2. Πώς θα πορευτούμε σε ολόκληρο πρωτάθλημα χωρίς εξάρι στον πάγκο;

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα είδα το 2ο γκολ του Ματίγια. Ο οποίος πήρε κάρτα, λέει, για τον πανηγυρισμός του. Δείτε τη φάση και τα σχόλια δικά σας. (Ένα ακόμη στοιχείο που δείχνει πόσο αντικειμενικά σφύριζε ο Σιδηρόπουλος την ομάδα του. Προσθέστε όμως σε αυτά κάτι που μας διαφεύγει πως δεν είναι καθόλου τυχαίο πως ο Ολυμπιακός που ακολουθεί το πρόγραμμα μας θα παραλάβει την ομάδα μας τραυματισμένη. Δίχως τον Σάσα που απεβλήθη. Αδίκως βεβαίως. Να το εντάξουμε και αυτό στον παράγοντα τύχη, ή να το συνδυάσουμε την αγάπη του ρέφερι στην 2η αγαπημένη του ομάδα; -Θυμηθείτε το κοριόπολις και τη διαβεβαίωση του Σάββα Θεωδορίδη πως θα διευθετήσει ο ίδιος το θέμα του).  Και μετά λέτε εσείς να μιλήσουμε για μπαλίτσα; Όλοι εμείς που νομίζαμε πως βλέπατε το παιχνιδι στην Τούμπα, ο Σιδηρόπουλος έκανε σέντρα στον Ολυμπιακό για το επόμενο ματς. Αλλά είπαμε. Μπορεί και να κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Emperor said:

... Διαφωνείς ότι θα βλέπαμε ένα εντελώς διαφορετικό ματς με τον Άρη ...

ΥΓ2. Πώς θα πορευτούμε σε ολόκληρο πρωτάθλημα χωρίς εξάρι στον πάγκο;

Δεν διαφωνώ καθόλου. Συμφωνώ κατά πάντα και επεκτείνω τον προβληματισμό μου με την προηγούμενη ανάρτηση. Οι διαιτητές που ορίζονται με αυτό τον τρόπο είναι σε διατεταγμένη υπηρεσία. Ο Σάσα ή ο Ματίγια, πριν ακόμη την κάρτα θα έπρεπε να γίνουν το δωράκι του ρέφερι για τον επόμενο αγώνα. Πάνε τώρα εσύ με τον Αμπου Μπα να πάρεις τη νίκη από το Θρύλο;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέτυχα μόλις 2 από τις προβλέψεις μου. Το πανυγηρισμό του Ιντέγε δείχνοντας την ωμή πραγματικότα, πως σκυλί που γαυγίζει δεν το φοβάσαι, και το γκολ του Ματίγια στην αδύναμη πλευρά του Πασχαλάκη.

Έτσι για να ευλογούμε τα γένια μας.

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Στα θετικά ότι η ομάδα πλέον μετουσιώνει τις ευκαιρίες σε γκολ, φαίνεται ότι ξεπερνούμε τη δυστοκία, έχουμε 7 γκολ σε 4 παιχνίδια έχοντας παίξει ήδη με ΠΑΟ και στην Τούμπα.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πάμε να κρατήσουμε Τερζή. Για μένα, ο Τερζής έπαιξε με τη φωτιά και δεν κάηκε....

Βάζει 18αδα τον άχρηστο τον Τόνσο που δε χωράει, και τον Ντουάρτε ο οποίος δεν έχει παίξει λεπτό.

Αφήνει την ομάδα χωρίς ακραία μπακ στον πάγκο.

Αφήνει την ομάδα με ένα αμυντικό χαφ, και αντί στο τέλος να βγάλει Ιντέγε και να κρατήσει Φέτφα, βγάζει Φέτφα ανεξήγητα 

 

Για μένα αυτά βγάζουν μάτια...

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, πολύ κακό κοουτσάρισμα. Στα τελευταία 20' δεν έχουμε μέσα κανέναν από τους παίκτες μας που μπορούν να κρατήσουν μπάλα (Μαρτίνες, Γκάμα, Φετφατζίδης, Μαντσίνι), η ομάδα οπισθοχωρεί υπερβολικά, ενώ στη φάση του 2-2 δεν μαρκάρουμε ούτε αυτόν που κάνει σέντρα ούτε αυτόν που σκοράρει!

  • Like it 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Ουρώντας την τούμπα!
Το είχε κάνει με τη φανέλα του Ολυμπιακού, το έκανε και με τη φανέλα του Άρη! Πιστός στο ραντεβού του με το γκολ στην τούμπα, ο Ιντέγε πανηγύρισε και σήμερα με αυτόν τον πρωτότυπο τρόπο το γκολ του!

 Βέβαια το πλάνο δεν το έπιασε η paoktv αλλά τουλάχιστον το έχουμε σε φωτογραφίες, για να θυμούνται οι γηπεδούχοι μια βραδιά που παραλίγο να κάνανε χρόνια να ξεχάσουν!

http://www.aris.re/index.php/νεα/αρησ-ποδόσφαιρο/29755-ουρώντας-την-τούμπα.html?fbclid=IwAR3qTpaNDpW-6VQ-lFYACYBlNDgh-z6pzxFsRaXQGrVmpPNBRQGZcRyW2_I

2206546_1.jpg?itok=Pt02pCgH

2206548_1.jpg?itok=JGseGeC5

2206543_1.jpg?itok=bohM6Khh

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, ukworm said:

Βλέπω πάμε να κρατήσουμε Τερζή. Για μένα, ο Τερζής έπαιξε με τη φωτιά και δεν κάηκε....

Κι εγώ έτσι το βλέπω. Έχει βέβαια το ελαφρυντικό πως ένα ντέρμπι σαν τον χθεσινό είναι δύσκολο ακόμη και για τους ειδήμονες του χώρου. Γιατί δεν παίζεις μόνο με τους 11 στο γήπεδο, αλλά με ένα σωρό άλλα πράγματα που δεν φαίνονται αλλά καθορίζουν το αποτέλεσμα. Πράγματι λοιπόν ο Τερζής ούτε στα στοιχειώδη έδειξε επαρκής για τον πάγκο της ομάδας. (Κι ο Αλέξανδρος με πρόλαβε και μίλησε για την αδράνεια μας στο δεύτερο γκολ). Πλην όμως εγώ στέκομαι σε κάτι που με εξέπληξε. Κι αυτό είναι η βιάση που έδειξαν ο Καρυπίδης και ο Χαριστέας να κλείσουν με αυτόν το θέμα του προπονητή. Το βρίσκω τεράστια γκέλα της διοίκησης. Τον είδαμε με τον ΠΑΟ, ΟΚ, θετικός, αλλά δεν τρελαθήκαμε κιόλας, τον είδαμε με τον ΠΑΟΚ, δεν μας έπεισε, αλλά άρεσε, λέει, στη διοίκηση. (;;;) Τον είδες με τις μικρές ομάδες; Πήρες δείγματα του απέναντι σε ομάδες που παίζουν ταμπούρι; Όχι. Και πώς θα τις αντιμετωπίσεις; Με κατοχή μπάλας στο 40% και αντεπιθέσεις;

Είσαι σίγουρος πως ετούτο το πράμα θα είναι ο Άρης που αγαπά ο κόσμος του;

Όχι, φιλαράκι. Μικραίνεις πολύ την ομάδα. Και μη ξεχνάς πως αυτοί οι αγώνες είναι πολύ περισσότεροι από τα 6-8 ντέρμπι.

Επιπλέον δε, είναι γκέλα απέναντι στον κόσμο, που έρχεται να γουστάρει μια ομάδα να αλωνίζει το γήπεδο κι όχι να έχει νοοτροπία ομαδούλας.

Οπότε περίμενε το επόμενο ματς να δούμε ποιον Άρη θα γουστάρουμε. Αυτόν του Παντελίδη, ή αυτόν του Τερζή;

Για μένα θα ήταν μια τεράστια ήττα αν βιαστούμε να τον κλείσουμε πριν τον δούμε με την ΑΕΛ. Μια ήττα πέρα για πέρα βλακώδης.

  • Like it 2
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι στα περί δικαίου ή αδίκου αποτελέσματος.

Η "αντικειμενική" ΕΡΤ είπε ότι είδε ο κόσμος. Πως σωστά ακυρώθηκε το γκολ, σωστή η κόκκινη στον Μάτος, άδικη όμως η δεύτερη στον Σάσα.

Το ενδιαφέρον ωστόσο ήταν στο Σαββιδοκάναλο, όπου η ομήγυρις συμφώνησε πως "η φάση του ακυρωθέντος γκολ ήταν δύσκολη, το VAR δεν βοηθά καθόλου τον διαιτητή, αφού δεν δείχνει την άσπρη γραμμή", συνεπώς "ότι αμφισβητείται είναι υπέρ του θεάματος", αποφάνθηκε ο "ειδήμων της διατησίας" και υπάλληλος του καναλιού, Κάκος. "Δηλαδή;" τον ρωτάνε. "Για μένα δηλαδή ήταν γκολ"!!!

Πού είναι η είδηση; Τι μας λέει ο Κάκος; Πως αν σφύριζα εγώ, και το άκυρο γκολ θα το μετρούσα, αφού δεν υπάρχει αντίρρηση, και θα έδινα και το πέναλτι στην πτώση του Ρόουζ αφού αμφισβητείται κι αυτό". Στέλνοντας κι άλλο ξεκάθαρο μήνυμα στον εργοδότη του:

1 Πως αν ήμουν εν ενεργεία και διαλέγατε εμένα αντί του Σιδηρόπουλου, θα είχατε και έξτρα πέναλτι κι ένα επιπλέον γκολ και

2 πολύ έξυπνο από πλευράς σας να μη δείχνει η οπαδική τηλεόραση την άσπρη γραμμή, ώστε να αιωρείται η αμφισβήτηση που θα επιτρέπει στον διαιτητή να σφυρίζει ότι του καπνίσει.

Ένα VAR όμως που δεν παρέχει καμιά απολύτως βοήθεια, (Video Assistance), σε ένα Rreferee είναι άχρηστο στα δικά μας γήπεδα, κι αν αυτό συνδυαστεί με την κακή χρήση του τότε όλοι θα αποδεχτούν πως δεν χρειάζεται, γιατί η Ελλάδα έχει δικούς της νόμους που λειτουργούν μια χαρά δίχως αυτό.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Emperor said:

 

Το κρέας η τουρκόφατσα ο Κόλκας με τα τατουάζ μου έβαλε και κουστούμι ο γελοίος... Για γέλια και για κλάματα ρε... Και η άλλη η μοσχαροκεφαλή εκεί δίπλα ποια είναι;

Καλά ρε, μη μου πείτε ότι η ΤούρκοςTV είχε για σχολιαστή το σίχαμα τον Κόλκα! Χαχαχαχαχαχ

Ρωτάω σοβαρά γιατί κάτι είχε ο ήχος του stream που είδα το ματς και άκουγα ήχο από EΡΑ σπορ.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Κριτικάρουμε πάντως την άμυνα μας στην αντίδραση στο 2ο γκολ (εμένα δεν μου άρεσε ο πανικός που έδειχναν και σε προηγούμενες φάσεις), αλλά δείτε και την άμυνα της μπάογκ στο 1-2, καφενείο εντελώς! Με αυτή την ομάδα είχαν την απαίτηση να παίξουν Ch.L.; Δεν είναι πάντως περίεργο που έχουν φάει τόσα πολλά γκολ φέτος.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Emperor said:

Συμφωνώ, πολύ κακό κοουτσάρισμα. Στα τελευταία 20' δεν έχουμε μέσα κανέναν από τους παίκτες μας που μπορούν να κρατήσουν μπάλα (Μαρτίνες, Γκάμα, Φετφατζίδης, Μαντσίνι), η ομάδα οπισθοχωρεί υπερβολικά, ενώ στη φάση του 2-2 δεν μαρκάρουμε ούτε αυτόν που κάνει σέντρα ούτε αυτόν που σκοράρει!

Κλασσικό knee-jerk reaction που βλέπουμε χρόνια στον Άρη....

Τώρα θα φέρει κανένα Χ με την ΑΕΛ και μετά πάλι θα ψαχνόμαστε....

Νομίζω επίσης πρέπει να φέρουμε κανονικό σκάουτερ γιατί ο Χαριστέας σίγουρα δεν έχει ιδέα και αυτό φαίνεται.... 

Edited by ukworm
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Emperor said:

Κριτικάρουμε πάντως την άμυνα μας στην αντίδραση στο 2ο γκολ (εμένα δεν μου άρεσε ο πανικός που έδειχναν και σε προηγούμενες φάσεις), αλλά δείτε και την άμυνα της μπάογκ στο 1-2, καφενείο εντελώς! Με αυτή την ομάδα είχαν την απαίτηση να παίξουν Ch.L.; Δεν είναι πάντως περίεργο που έχουν φάει τόσα πολλά γκολ φέτος.

Καλά ποιος τους γαμάει αυτούς, αυτούς εγώ ούτε τους βλέπω, απλά χαίρομαι να χάνουν από τον οποιοδήποτε.

Βγήκε πάλι το μπάσταρδο ο Γιωργάκης και έκανε τον έξυπνο. Ποιος; Tο μαλακισμένο το ανεπάγγελτο, o γιος του μπαμπά! Πώς να μη τους σιχαίνεσαι λοιπον με όλους αυτούς τους μαμελούκους και τα ζώα και τους φουσκωτούς που έχουν μαζευτεί εκεί;  

Είναι σίγουρο ότι από πέρσι είναι χειρότεροι, και όπως είπα, εύχομαι να τους πηδήξει η ΑΕΚ γιατί τους έχω σιχαθεί με τη βλαχιά τους και τη χωριατιά τους.

ΥΓ - Και για να τα λέμε όλα. Απαιτώ σοβαρότητα από τον Καρυπίδη. Δε θέλω να πέφτει στο επίπεδο των γύφτων. Είναι διάδοχος Μενέλαου, Καμπάνη κλπ κλπ

Edited by ukworm
  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, ukworm said:

Καλά ρε, μη μου πείτε ότι η ΤούρκοςTV είχε για σχολιαστή το σίχαμα τον Κόλκα! Χαχαχαχαχαχ Ρωτάω σοβαρά γιατί κάτι είχε ο ήχος του stream που είδα το ματς και άκουγα ήχο από EΡΑ σπορ.

Είναι και για μένα ένα ερώτημα αυτό. Γιατί από το δικό μου λινκ έβλεπα το Παοκ ΤιΒι κι άκουγα τον Σπυρόπουλο στην αναμετάδοση, ενώ το λινκ που σας στέλνω πιο κάτω -που για μένα έχει την καλύτερη εικόνα που είδα μέχρι τώρα- δεν έχει σχόλια, αλλά μουσική.

Που σημαίνει πως παραχώρησαν τον σχολιασμό στον Σπυρόπουλο -μπας και δείξουν πιο αντικειμενικοί- κι η εικόνα ήταν δική τους. Τρανή απόδειξη η επιλογή των φάσεων που μας δίνουν σε αυτό το βίντεο. (Κι όσων δεν μας έδωσαν, γιατί αρκετές φάσεις από τον αντίπαλο ήταν για γέλια). Αμέσως μετά την ακύρωση του δικού τους τερμάτος ακολουθεί μια δική μας ευκαιρία με τον Μπρούνο Γκάμα που ίσως να έμπαινε και στα χάιλαιτς της χρονιάς αν το σουτ που επιχείρησε έφτανε στην εστία. Περνά τη μπάλα κάτω από τα πόδια του Μάτος, έχει αδειάσει όλη η άμυνα και είναι μόνος του στο ύψος της μικρής περιοχής, κοιτά την εστία, αλλά το γκολ δεν έρχεται γιατί ο Βαρέλα πέφτει με αυτοθυσία και αλλάζει την πορεία της μπάλας.  (Αν την βρήτε δημοσιεύστε την. Δεν τα βλέπουμε αυτά κάθε μέρα)

Εδώ το βίντεο που έχει τις φάσεις του αγώνα στην καλύτερη ποιότητα που είδα μέχρι τώρα

http://www.gazzetta.gr/football/superleague/article/1397659/paok-aris-2-2-ta-gkol-kai-oi-kalyteres-faseis-toy-ntermpi-vid

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα αντικειμενική κάλυψη ρε.... Οι δικές τους φάσεις και γκολ τα δείχνει τουλάχιστον 4 φορές το καθένα.

Εντωμεταξύ η παραγωγή είναι της πλάκας με νευρικά zoom in zoom out αριστερά δεξιά και κάτι άθλιες γωνίες σαν να πρόκειται για κάλυψη από ερασιτέχνες. Αλλά ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ θα μου πεις: ερασιτέχνες.

Edited by ukworm
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, ukworm said:

ΥΓ - Και για να τα λέμε όλα. Απαιτώ σοβαρότητα από τον Καρυπίδη. Δε θέλω να πέφτει στο επίπεδο των γύφτων. Είναι διάδοχος Μενέλαου, Καμπάνη κλπ κλπ

Συμφωνώ 100%. Το έχω γράψει πολλές φορές ότι δεν τον γουστάρω τον Καρυπίδη. Ούτε διοικητικά, ούτε τι δηλώσεις κάνει, ούτε τι αναρτήσεις κάνει στα social media, ούτε πως ντύνεται, τίποτε! Πρόεδρος του Άρη είσαι μεγάλε, η εικόνα σου πρέπει να είναι ανάλογη. Δυστυχώς όμως βλέπω ότι έχει είτε την ένθερμη είτε τη σιωπηρή αποδοχή των περισσοτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Μένει να τον δούμε σαν τον Σκόρδα να πανηγυρίζει μαζί με τους οπαδούς του Άρη!!!

Ωστόσο αυτό με τον Καρυπίδη και τον Τερζή δεν είναι αστείο για να το αφήσουμε να προσπεράσει έτσι. Η εικόνα του προέδρου ΠΡΕΠΕΙ να δείχνει προεδρική. Κάτι ανάλογο ισχύει και για τον πάγκο της ομάδας. Ρόστερ έχουμε αλλά από στο τεχνικό επιτελείο υστερούμε. Οπότε θέλει προσοχή. 

Αναρτώ από δικό μας ιστότοπο κάτι ενδιαφέρον:

Η ικανοποίηση των Θεόδωρου Καρυπίδη και Άγγελου Χαριστέα με την εικόνα του Άρη στα δυο τελευταία ντέρμπι, δίνει ψήφο εμπιστοσύνης στον Τόλη Τερζή που από υπηρεσιακός ετοιμάζεται για… μόνιμος!

...Απομένει η καθοριστική σημερινή συνάντηση με τους Θοδωρή Καρυπίδη και Άγγελο Χαριστέα, ώστε να… μονιμοποιηθεί στο τιμόνι της ομάδας.Θα ακολουθήσει ενίσχυση του τεχνικού τιμ, καθώς θα αναζητηθεί ένας βοηθός του που είναι απαραίτητος και φυσικά ένας αναλυτής αντιπάλων.

Τούτον τον τελευταίο τον θέλαμε από χθες. Καλά κάνουν και βιάζονται. Αλλά για τον προπονητή δεν το καταλαβαίνω. Το ξαναλέω: πριν δούμε την ομάδα με την ΑΕΛ είναι βλακεία ολκής να πάμε με τον Τόλη. Το μισό από ότι δείχνει μέχρι τώρα η ομάδα είναι το φιλότιμο που ξύπνησε στους παίκτες. Ένα άλλο ποσοστό είναι ο κόσμος, κι ένα ακόμη μικρότερο είναι ο προπονητής. Δεν παίρνεις προπονητή γιατί δεν βρήκες ένα φτηνότερο υποκατάστατο του. Αλλά προπονητή ανάλογου κύρους με το ρόστερ που έχεις.

Link to comment
Share on other sites

 

44 minutes ago, Emperor said:

Συμφωνώ 100%. Το έχω γράψει πολλές φορές ότι δεν τον γουστάρω τον Καρυπίδη. Ούτε διοικητικά, ούτε τι δηλώσεις κάνει, ούτε τι αναρτήσεις κάνει στα social media, ούτε πως ντύνεται, τίποτε! Πρόεδρος του Άρη είσαι μεγάλε, η εικόνα σου πρέπει να είναι ανάλογη. Δυστυχώς όμως βλέπω ότι έχει είτε την ένθερμη είτε τη σιωπηρή αποδοχή των περισσοτέρων.

Αυτό που είπες για το ντύσιμο είναι spot on!!! Γυφτιλίκι ντύσιμο με την Πόρσε μπροστά από την θύρα των επισήμων στο Χαριλάου κατι φουσκωτοί δίπλα κλπ κλπ... Τα είδα με τα μάτια μου στο ματς με τον ΟΦΗ....

Χέσε μας ρε Καρυ....

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ukworm said:

 

Αυτό που είπες για το ντύσιμο είναι spot on!!! Γυφτιλίκι ντύσιμο με την Πόρσε μπροστά από την θύρα των επισήμων στο Χαριλάου κατι φουσκωτοί δίπλα κλπ κλπ... Τα είδα με τα μάτια μου στο ματς με τον ΟΦΗ....

Χέσε μας ρε Καρυ....

 

Ναι ρε συ, γελοίες καταστάσεις!

Επίσης, κυκλοφορεί με κάτι τρύπια τζιν λες και είναι 18χρονο που πάει για καφέ με γκόμενες στο Μπουρνάζι. Την άλλη φορά πάλι φορούσε κάτι γελοία κόκκινα παντελόνια, σαν κλαρινογαμπρός.

Link to comment
Share on other sites

Σοκ με Κουέστα στον Άρη! Ο Χουλιάν Κουέστα αντιμετωπίζει σοβαρό πρόβλημα μετά τον τραυματισμό του στο παιχνίδι της Τούμπας με τον ΠΑΟΚ, αυτός ήταν και ο λόγος που αντικαταστάθηκε στο β’ ημίχρονο από τον Αυστριακό Έμαν, καθώς αποκόμισε πρόβλημα στην ωμοπλάτη και δεν μπορούσε να συνεχίσει.

Ο Ισπανός πορτιέρο έκανε σήμερα μαγνητική και η γνωμάτευση από τον επικεφαλής του ιατρικού τμήματος Ιωάννη Ράλλη, αναφέρει ότι είναι επιβεβλημένο να μπει χειρουργείο, μετά την ζημιά στην κλείδα. Η μαγνητική κατέγραψε πρόσθιο εξάρθρημα ώμου.

Η επέμβαση αυτόματα σημαίνει ότι ο Κουέστα θα μείνει τρεις μήνες εκτός δράσης. 

www.pressaris.gr

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...