Jump to content
Phantis Forums

SL–R7: Aris - PAOK (21-Oct-18, 19:00 EEST)


Blackhawk

Recommended Posts

Όπως είπε ο Ράζβαν, at the end of the day we are the better team and that's why we won!

Ελπίζουμε τώρα να παίξετε έτσι κόντρα σε ΑΕΚ και κυρίως Ολυμπιακό σιχάματα. Να δούμε το ίδιο πάθος. Να δούμε sold out και ένταση. Αλλά ξέρουμε καλά ότι η σεζόν τελείωσε σήμερα για εσάς. Ρουφιάνοι του Βορρά την άνοιξη το πρωτάθλημα θα είναι αφιερωμένο σε όλους σας.

Υγ: Πρωτοσέλιδο αύριο: Σφαγή του Άρη. Ο χαλίφης Ιβάν και το κατεστημένο του ΠΑΟΚ δώρισαν το διπλό στον φιλοξενούμενο.

Έτσι να τσούζει σιχάματα!

Link to comment
Share on other sites

Αγωνιστικά ήμασταν φλύαροι επιθετικά. Ο Πέλκας έπρεπε να βάλει ένα γκολ. Άσχημα τελειώματα. Αν είχαμε σοβαρή ομάδα απέναντί μας θα μας είχαν τιμωρήσει. Το πέναλτι του Ουάρντα επίσης είναι ηλίθιο. Δεν πας έτσι μέσα στην περιοχή ρε άνθρωπε. Ειδικά από τη στιγμή που την έχεις την φάση.

Βλέπω ο Emperor ήδη ξεκίνησε την κλάψα. Χάσανε από ανύπαρκτο πέναλτι και ο τερματοφύλακάς τους ήταν τραυματίας. Εντωμεταξύ ο τερματοφύλακας μια χαρά έπαιξε και έβγαλε ότι έπρεπε να βγάλει. Τσούζει φαποκράτορα; Δεν πειράζει, έχεις συνηθίσει. Πρέπει να είσαι χαρούμενος που έβγαλες την κατηγορία με τις πρώτες σερί νίκες κόντρα στους βασικούς σου ανταγωνιστές Λαμία και Λεβαδειακό. Όπως φαίνεται δεν θα κινδυνέψεις φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, συγχαρητήρια, ήταν ωραίο ντέρμπι, υπήρξαν πολλά λάθη, αλλά παίχτηκε και μπάλα, το ματς ήταν αντικειμενικά πολύ ενδιαφέρον.

Γιάγκο, είσαι κομπλεξικός.-

  • Like it 1
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια και σε σένα. Για νεοφώτιστος έκανες πολύ καλό παιχνίδι.

Η.Μ.Ν.Σ.Γ. δεν είναι κομπλεξισμός, εγώ είμαι;

Εσύ μας λες ότι το πέναλτι του ΠΑΟΚ είναι ανύπαρκτο κι εγώ είμαι κομπλεξικός;

Μας λες για τον τερματοφύλακά σου που είναι η αιτία που δεν έφαγες νωρίτερα γκολ.

Τέλος η χρονιά για φέτος. Κάνε βουντού μπας και κόψεις βαθμό στον δεύτερο γύρο, γιατί άλλο στόχο δεν έχεις. Ξαναείπα, την κατηγορία την σώζεις. Έχει πολύ κακές ομάδες το πρωτάθλημα, δεν θα κινδυνέψεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...