Jump to content
Phantis Forums

Trikala - Aris


ukworm

Recommended Posts

Ματς-κλειδί. Τα Τρίκαλα είναι πραγματικά πολύ καλή ομάδα. Αν πάρουμε τη νίκη εκεί κάνουμε σημαντικό βήμα. 

ΥΓ. Αν δεν κάνω λάθος είμαστε 6 συνεχόμενα παιχνίδια με μηδέν παθητικό. Για μένα εν πολλοίς οφείλεται στον Σοουζα. Ωραίο, μοντέρνο, γρήγορο σέντερ μπακ που βγαίνει πρώτος στην μπάλα. 

Link to comment
Share on other sites

Για μένα ο κύριος υπαίτιος για την εμφάνιση στο συγκεκριμένο παιχνίδι ήταν ο Κωστένογλου:

1. Βάζει αμυντικό χαφ τον (πρώην ποδοσφαιριστή) Ραούλ Μπράβο και χάνουμε το κέντρο!

2. Αλλάζει τον τραυματισμένο Τάτο με επιθετικό  (Καπνίδη) και η ομάδα κόβεται στα δύο, ενώ η ροή του αγώνα είναι ξεκάθαρη ότι πρέπει να ενισχύσει με κάποιο τρεχαλατζή χαφ!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.....

Εδώ πέρα τον Μπράβο τον προσπερνούσανε σα σταματημένο ως σέντερ μπακ, και ο άλλος πάει και τον βάζει στο κέντρο, που θέλει πνευμόνια, δύναμη, αντοχή, τα πάντα!

Δεν το είδα αλλά σωστή και η παρατήρηση για την αλλαγή Τάτου. Δηλαδή ΕΛΕΟΣ!!!! Μα τόσο άσχετος πια? Οι ΑΕΚτζήδες στα διάφορα φόρουμ γελούσαν με την επιλογή Κωστέ. Κάτι ήξεραν φαίνεται.....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε συμφωνώ ρε φίλε. Ναι σίγουρα δεν υπάρχει τίποτα που να μας κάνει να ελπίζουμε αυτή τη στιγμή, αλλά ας περιμένουμε λιγάκι...

Σιγά τη Μπάρτσα-Λαμία και σιγά τη Ρεάλ-Απόλλωνα.

Θεωρώ δεδομένο ότι θα τους πνίξουμε και τους δύο μέσα στο Χαριλάου - αλλιώς τι καθόμαστε και συζητάμε εδώ πέρα...  

Αρα, για μένα, σήμερα, αυτή τη στιγμή, είμαστε στο -6 και στο -3.

Edited by ukworm
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνοι, οι άλλοι έχουν απλά λίγο καλύτερες ομάδες από τις μεσαίες ομάδες της κατηγορίας.Αλλά κι εμείς ρε φίλε με το στανιο κερδίζουμε. Ακόμη και εντός, εκτός ελαχίστων εξαιρέσεων, με την ψυχή στο στόμα παίρνουμε τα τρίποντα. Στα εκτός δε, δεν έχουμε κάνει ούτε ένα "μεγάλο" διπλό.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι...

Το μεγάλο πρόβλημα για μένα είναι ο προπονητής....

Είχαμε τον Αναστόπουλο, ο οποίος έκανε πολλά λάθη, αλλά αυτός ο Κωστένογλου μου φαίνεται τελείως άσχετος. Νομίζω ήταν καταστροφική επιλογή. Οι χοντράδες που περιέγραψες (και όσα έχω δει προσωπικά εγώ - δεν είδα Τρίκαλα) δεν είναι καθόλου ενθαρρυντικές και πρόκειται για λάθη ασχετοσύνης....

Καπνίδης μέσα για να καλύψει το κενό του Τάτου?

Μπράβο στο κέντρο?

Δηλ. έλεος.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...