Jump to content
Phantis Forums
Blackhawk

Other Teams/Leagues Discussion

Recommended Posts

Indeed it was pao. We were deducted 6 points from that seasons playoffs. I guess not technically an away game given it's considered a neutral venue

Παιδιά τι βλέπετε για το Ατρόμητος-Ολυμπιακός; Με 50-50 διαιτησία ο Ολυμπιακός δεν κερδίζει. Πιο πιθανό να χάσει. Το θέμα είναι ότι μάλλον κι εμείς δεν θέλουμε να κερδίσει ο Ατρόμητος γιατί είναι σε απόσταση αναπνοής και ίσως η μόνη ομάδα που μπορεί να μας κοντράρει. Τι προτιμάτε; Άσσο ή ισοπαλία;

• Haha 1

Atromitos is in second place for a reason. All else equal I'd prefer a tie, but since they just got docked 3 points (at least for now), I guess a win is necessary to keep the also-rans at bay.

I am of the opinion that history matters for little in the long term. Some people (*coughjvccough*) would have you believe that the historically biggest teams should always control the top of the table. I think that if they screw up, they should be allowed to language in obscurity, and for new teams to take their place. If Atromitos regains the consistency it had a few seasons ago, and gets some serious investment, there's no reason they can't rightly usurp one of our rivals. Worst case scenario, the big four becomes a big five. Though it's too early to speak of that at this time.

Bless you and perastika, Pash!

Unpaid money for a former player a heard, though there is not a lot of fuz on the net about it.

@Yiankos: a draw would be fine.

Gotta love the autocorrects, too...

Languish, not language. Though Language In Obscurity could be a good name for a band. Dutch Eagle, do you think we could get Till Lindemann to be our singer?

• Thanks 1

Good. It would be a stupid thing to lose points over. But sometimes teams are idiots and will try to withhold what they actually owe.

Βέβαια για να λέμε και την αλήθεια η μοναδική ομάδα που μπορεί να πάρει πρωτάθλημα είναι ο πρωταθλητής "Ο Άρης". Η μεγαλύτερη ομάδα της χώρας. Τώρα ΟΚ, ασχολούμαστε με Ατρόμητο, Ολυμπιακός και ΑΕΚ, αλλά η πραγματικά μεγάλη ομάδα-φόβητρο είναι η κιτρινόμαυρη αρμάδα του Θόδωρα του Καρύπαρου!

Η θρυλική αυτή ομάδα των τόσων τίτλων, θα παίξει ένα ντέρμπι κόντρα στον ΟΦΗ. Πέρυσι στα σαλόνια της Β' Εθνικής που ο κιτρινόμαυρος εμετός τα πήγε περίφημα, κατάφερε να αποσπάσει ισοπαλία 0-0 στο θρυλικό Κ. Βικελίδης και ηττήθηκε με 2-0 στην Κρήτη. Φέτος το κιτρινόμαυρο τρένο δεν σταματάει πουθενά. Αν εξαιρέσεις τις ήττες που έκανε λόγω διαιτησίας και ατυχίας, αξίζει να βρίσκεται στην κορυφή, στη θέση που αρμόζει και στη θέση που όλοι τον έχουμε συνηθίσει. Το κίνητρο είναι μεγάλο τώρα. Να κερδίσουν τον πρωταθλητή της Β' Εθνικής. Την ομάδα που πέρυσι δεν έβαλαν καν γκολ και τερμάτισαν από κάτω στη βαθμολογία. Την ομάδα που κέρδισε τον Ολυμπιακό. Την ομάδα που έχει κερδίσει Κύπελλο το 1987. Δεκαεπτά χρόνια μετά τον τελευταίο τίτλο του κιτρινόμαυρου θίασου. Τα φιλιά μου σε όλα τα σκουλήκια που διαβάζουν τα ποστ μου. ΠΑΟΚ θα λέτε και θα κλαίτε. Και σε λίγο καιρό θα παρακαλάτε να πέσετε ξανά Β' Εθνική, να γλιτώσετε τον εξευτελισμό και τις ήττες. Το ξέρετε ότι δεν θα αντέξετε και πολύ. Ειδικά αν κοπεί η κάνουλα του αφεντικού και σταματήσει την επιχορήγηση, άντε δύο χρονάκια να αντέξετε. Μετά βρουμ βρουμ, ποιοτικά τρακτέρ και ντέρμπι με Προοδευτική και Καμπανιακό. Θα βρείτε και τον Ηρακλή, να παίξετε ντέρμπι εσείς οι μεγάλες ομάδες.

Τι λέτε; Πόσο καιρό την βγάζει ο Μαρίνος καθαρή; Χάρτινη πρωταθλήτρια ξεφτιλίζεται από τον κάθε μικρομεσαίο φέτος. Μόνο ομάδες Β' Εθνικής ("Ο Σκουληκάρης" και ΟΦΗ) κατάφερε να κερδίσει. Θέλατε και διπλό στην Τούμπα. Ρεεεεε βεντούζα όλους θα σας πάμε ρεεεε. Κλέφτες, κλέφτες, κλέφτες, κλέφτες!

Yep. And still we are the club that have a halifi. But still the gay score in stoppage time. Five or six times only this season now. Must be a coincidence .........

Το γκολ καθαρό οφσάιντ. Η μπάλα βρίσκει στον ώμο του μαύρου. Κλασικά ο Ιβάν είναι ο χαλίφης. Που είστε ρε αντικειμενικοί τώρα; Αλλά όχι ρε, δεν χρειάζεται να πείτε τίποτα. Και με διαιτησία υπέρ σας θα το σηκώσουμε το πρωτάθλημα το φετινό. Για εσάς και για τις ιερόδουλες τις μάνες σας. Που είστε ρε σκουλήκια; Γουστάρετε τους τραμπουκισμούς του Καραπαππά, ε; Γουστάρετε να μπουκάρουν και να πηγαίνουν καροτσάκι τους διαιτητές. Γουστάρετε γκολ οφσάιντ της ΑΕΧ, ε; Έτσι γουστάρετε. Ρουφιάνοι του Βορρά. Αλλά έτσι σας γουστάρουμε κι εμείς. Συγχαρητήρια για την ανατροπή στην Κρήτη. Έστω και με δύο γκολ στις καθυστερήσεις. Εμείς δεν είμαστε σαν εσάς που μας λέτε τυχερούς. Σωθήκατε και μαθηματικά. Ένα ματσάκι έμεινε με στον δεύτερο γύρο και πάμε για του χρόνου πάλι.

Α, και που είστε... Στο μπασκετάκι είχε κλαρίνο και σήμερα. Όπως πάντα. Γιατί έτσι μάθαμε από παιδιά. Βέβαια κρίμα δεν φάγατε 100άρα. Αλλά οκ, δεν πειράζει. Ρούλη πονάς; Έλα, αφού σου αρέσει. Αντίο, αντίο εκεί στην Α2. Τώρα που σώθηκες στη μπάλα, ίσως πέσεις στο μπάσκετ. Για να δούμε.

Τσάτσοι των γαύρων. Όλους μαζί ρε σας πηδάμε. Όλους μαζί. Και γαύρους και σκουλήκια. Και αν γουστάρουν κάποιοι βάζελοι και ΑΕΧτσήδες να μπούνε κι αυτοί. Για όλους έχει το ασπρόμαυρο ριπαπά!

9 minutes ago, Yiankos said:

Το γκολ καθαρό οφσάιντ. Η μπάλα βρίσκει στον ώμο του μαύρου. Κλασικά ο Ιβάν είναι ο χαλίφης. Που είστε ρε αντικειμενικοί τώρα; Αλλά όχι ρε, δεν χρειάζεται να πείτε τίποτα. Και με διαιτησία υπέρ σας θα το σηκώσουμε το πρωτάθλημα το φετινό. Για εσάς και για τις ιερόδουλες τις μάνες σας. Που είστε ρε σκουλήκια; Γουστάρετε τους τραμπουκισμούς του Καραπαππά, ε; Γουστάρετε να μπουκάρουν και να πηγαίνουν καροτσάκι τους διαιτητές. Γουστάρετε γκολ οφσάιντ της ΑΕΧ, ε; Έτσι γουστάρετε. Ρουφιάνοι του Βορρά. Αλλά έτσι σας γουστάρουμε κι εμείς. Συγχαρητήρια για την ανατροπή στην Κρήτη. Έστω και με δύο γκολ στις καθυστερήσεις. Εμείς δεν είμαστε σαν εσάς που μας λέτε τυχερούς. Σωθήκατε και μαθηματικά. Ένα ματσάκι έμεινε με στον δεύτερο γύρο και πάμε για του χρόνου πάλι.

Α, και που είστε... Στο μπασκετάκι είχε κλαρίνο και σήμερα. Όπως πάντα. Γιατί έτσι μάθαμε από παιδιά. Βέβαια κρίμα δεν φάγατε 100άρα. Αλλά οκ, δεν πειράζει. Ρούλη πονάς; Έλα, αφού σου αρέσει. Αντίο, αντίο εκεί στην Α2. Τώρα που σώθηκες στη μπάλα, ίσως πέσεις στο μπάσκετ. Για να δούμε.

Τσάτσοι των γαύρων. Όλους μαζί ρε σας πηδάμε. Όλους μαζί. Και γαύρους και σκουλήκια. Και αν γουστάρουν κάποιοι βάζελοι και ΑΕΧτσήδες να μπούνε κι αυτοί. Για όλους έχει το ασπρόμαυρο ριπαπά!

LMFAO.   Can I have some of what you're smoking man?    

• Like it 1

Τι να πάρεις φίλε; Όταν θα έχεις ΑΕΚ και Ολυμπιακό να έχουν ευνοϊκή διαιτησία, εσύ να έχεις κόντρα διαιτησία, και παρόλο αυτά τους έχεις στα τέσσερα και πας ολοταχώς για πρωτάθλημα κόντρα σε όλους, τότε ίσως νιώσεις κι εσύ έτσι.

Όλους τρέλα σας πουλάμε και θα σας πηδήξουμε!

Goal looked offside to me as well, but the guy was closer to the linesman than to the camera. I wouldn't want to question the linesman...

Τι εννοείς; Ξεκάθαρο οφσάιντ είναι.

Πάρε και κόκκινη που δεν δόθηκε

https://www.sdna.gr/podosfairo/superleague/article/539377/neo-video-diasyrei-eyaggeloy-ked-i-kokkini-karta-poy-glitonei

Και το σκουλήκι γλίτωσε πέναλτι στο 0-0 σε χέρι του Αλβανοερπετοσιχάματος. Έτσι να παίρνετε τα τρίποντα γαύροι και σκουλήκια. Σιχάματα. Έτσι με τη διαιτησία υπέρ σας και τον ΠΑΟΚ να σας πηδάει! Και η ΑΕΧ βέβαια είχε διαιτησία υπέρ της, αλλά ο Παναιτωλικός κέρδισε και τους διαιτητές.

Πέναλτυ στο 0-0; Χαχαχαχα

Κρίμα που στεναχωρησαμε το κρητικο παράρτημα. Αλλά έχει τρόπο ο μεγαλομέτοχος... Θα χώσει λίγα φραγκα χριστουγεννιάτικο μποναμα, θα το κρατήσει το παραμαγαζο στην κατηγορία (όπως και πέρσι ασφαλώς που αντί για φούντο ανέβηκε στην Α)...

Για πες και για το φάουλ στο 2ο γκολ σας....

1 hour ago, Yiankos said:

Τι εννοείς; Ξεκάθαρο οφσάιντ είναι.

I was joking!

4 hours ago, ukworm said:

Πέναλτυ στο 0-0; Χαχαχαχα

Κρίμα που στεναχωρησαμε το κρητικο παράρτημα. Αλλά έχει τρόπο ο μεγαλομέτοχος... Θα χώσει λίγα φραγκα χριστουγεννιάτικο μποναμα, θα το κρατήσει το παραμαγαζο στην κατηγορία (όπως και πέρσι ασφαλώς που αντί για φούντο ανέβηκε στην Α)...

Για πες και για το φάουλ στο 2ο γκολ σας....

Δεν σου κρύβω ότι θα γελούσα πολύ αν έχανες. Παρόλο αυτά δεν θέλω να πέσεις. Να είσαι στην Α' Εθνική και να βολοδέρνεις στις φυσικές σου θέσεις 6-9 δεν με χαλάει. Όπως είπε και ο Κόντης. Μία ομάδα που πριν αναλάβει έπεφτε, έβγαινε συνήθως 7η και Ευρώπη έβλεπε μία φορά τα δέκα χρόνια με το ζόρι.

Όσο για το πέναλτι. Να παίξεις στην Τούμπα στον δεύτερο γύρο, να κάνει τέτοιο χέρι ο Βαρέλα που έκανε ο Αλβανόγυφτος σας και θα σκούζεις ένα χρόνο για σφαγή. Βγάλε τα κίτρινα γυαλιά. Μπάλα παίζουμε, όχι βόλεϊ.

Για το φάουλ στο 2ο γκολ μας; Δείξε μου ριπλέι, δεν μπορώ να το βρω. Για την κόκκινη του Λισγάρα σε πάτημα στον Κάνιας έχεις να πεις κάτι;

Και αυτή την αγωνιστική η διαιτησία έπαιξε γαύρο και ΑΕΧ. Και δεν ξέρω τι έγινε σε όλο το ματς στην Κρήτη, αλλά αν ήταν 50-50, μόνο το πέναλτι που δεν δόθηκε στον ΟΦΗ επηρεάζει αποτέλεσμα. Και αυτή την αγωνιστική ο γαύρος πήρε ματς στο 93-94'. Η ομάδα που εσύ βλέπεις "ομαδάρα". Αλλά η ΠΑΟΚΑΡΑ είναι στην κορυφή και αυτό σε πονάει. Το ξέρω ότι από μισός γαύρος που ήσουν έχεις γίνει ολόκληρος γαύρος και θα πανηγυρίζεις κάθε νίκη του θρύλου σου μήπως και πάρει αυτός το πρωτάθλημα και όχι ο επιβήτοράς σου, ο ΠΑΟΚ. Αυτή είναι και η κατάντια σου.

Α και που σαι... Ρούλη... Μπασκετικό μου αγόρι... Φάπα και στο μπάσκετ. Δεύτερο γύρο τι λες; Θα χάσεις και στο Παλέ; Όπως πέρυσι που έκανες δύο ήττες στο πρωτάθλημα; Βέβαια δεν έφαγες 100άρα. Ίσως είσαι και ευχαριστημένος. Δεν διασύρθηκες. Μήπως να πέσεις και στο μπάσκετ να γλιτώνεις τα ξευτιλίκια κάθε χρόνο; Πώς τα βλέπεις; Το 1 δισεκατομμύριο το έβαλε ο Λάσκαρης; Πόσο σανό χωράει στο στόμα σου; Προσευχές και τάματα κάνε παππούλη μου να μην αναλάβει το μπάσκετ ο Ιβάν. Γιατί αν πάρει και το μπάσκετ ξέρεις τι θα γίνει, ε; Μέσα έξω σε κερδίζω και τώρα με μπάτζετ για κλάμματα. Αν θα αναλάμβανε το μπάσκετ ο Ιβάν ο γιος σου δύσκολα να μην γίνει ΠΑΟΚτσάκι φίλε. Τώρα με το ζόρι τον κρατάς. Με μεγάλες ανατροπές όπως αυτή στην Κρήτη τον κρατάς. Και όταν παίζει ο ΠΑΟΚ μακριά από την τηλεόραση. Να του δείχνεις σε βιντεοσκόπηση μόνο αυτά που έχασε ο ΠΑΟΚ. Να του λες για τον Θόδωρα τον Καρύπα τον τιτανομέγιστο και τον Ιβάν τον χαλίφη. Να του λες, δες τι ωραία μπουκάρει ο Καραπαπάρας. Άκου τον Σάββα, λέει θέλει να σώσει το Ελληνικό ποδόσφαιρο. Γκολ οφσάιντ και κόκκινες χαρισμένες για να πάρει διπλό ετσιθελικά στο Περιστέρι. Κι εσύ να πανηγυρίζεις τους κλεμμένους βαθμούς, για να χάσει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα. Όπως και πέρυσι. Το κλεμμένο της ΑΕΧ.

Pash, σόρρυ φίλε, δεν το έπιασα. Θόλωσα με αυτά που συμβαίνουν.

I forgive you Yiannaki mou ❤️

10 hours ago, Yiankos said:

Δεν σου κρύβω ότι θα γελούσα πολύ αν έχανες. Παρόλο αυτά δεν θέλω να πέσεις. Να είσαι στην Α' Εθνική και να βολοδέρνεις στις φυσικές σου θέσεις 6-9 δεν με χαλάει. Όπως είπε και ο Κόντης. Μία ομάδα που πριν αναλάβει έπεφτε, έβγαινε συνήθως 7η και Ευρώπη έβλεπε μία φορά τα δέκα χρόνια με το ζόρι.

Όσο για το πέναλτι. Να παίξεις στην Τούμπα στον δεύτερο γύρο, να κάνει τέτοιο χέρι ο Βαρέλα που έκανε ο Αλβανόγυφτος σας και θα σκούζεις ένα χρόνο για σφαγή. Βγάλε τα κίτρινα γυαλιά. Μπάλα παίζουμε, όχι βόλεϊ.

Για το φάουλ στο 2ο γκολ μας; Δείξε μου ριπλέι, δεν μπορώ να το βρω. Για την κόκκινη του Λισγάρα σε πάτημα στον Κάνιας έχεις να πεις κάτι;

Και αυτή την αγωνιστική η διαιτησία έπαιξε γαύρο και ΑΕΧ. Και δεν ξέρω τι έγινε σε όλο το ματς στην Κρήτη, αλλά αν ήταν 50-50, μόνο το πέναλτι που δεν δόθηκε στον ΟΦΗ επηρεάζει αποτέλεσμα. Και αυτή την αγωνιστική ο γαύρος πήρε ματς στο 93-94'. Η ομάδα που εσύ βλέπεις "ομαδάρα". Αλλά η ΠΑΟΚΑΡΑ είναι στην κορυφή και αυτό σε πονάει. Το ξέρω ότι από μισός γαύρος που ήσουν έχεις γίνει ολόκληρος γαύρος και θα πανηγυρίζεις κάθε νίκη του θρύλου σου μήπως και πάρει αυτός το πρωτάθλημα και όχι ο επιβήτοράς σου, ο ΠΑΟΚ. Αυτή είναι και η κατάντια σου.

Α και που σαι... Ρούλη... Μπασκετικό μου αγόρι... Φάπα και στο μπάσκετ. Δεύτερο γύρο τι λες; Θα χάσεις και στο Παλέ; Όπως πέρυσι που έκανες δύο ήττες στο πρωτάθλημα; Βέβαια δεν έφαγες 100άρα. Ίσως είσαι και ευχαριστημένος. Δεν διασύρθηκες. Μήπως να πέσεις και στο μπάσκετ να γλιτώνεις τα ξευτιλίκια κάθε χρόνο; Πώς τα βλέπεις; Το 1 δισεκατομμύριο το έβαλε ο Λάσκαρης; Πόσο σανό χωράει στο στόμα σου; Προσευχές και τάματα κάνε παππούλη μου να μην αναλάβει το μπάσκετ ο Ιβάν. Γιατί αν πάρει και το μπάσκετ ξέρεις τι θα γίνει, ε; Μέσα έξω σε κερδίζω και τώρα με μπάτζετ για κλάμματα. Αν θα αναλάμβανε το μπάσκετ ο Ιβάν ο γιος σου δύσκολα να μην γίνει ΠΑΟΚτσάκι φίλε. Τώρα με το ζόρι τον κρατάς. Με μεγάλες ανατροπές όπως αυτή στην Κρήτη τον κρατάς. Και όταν παίζει ο ΠΑΟΚ μακριά από την τηλεόραση. Να του δείχνεις σε βιντεοσκόπηση μόνο αυτά που έχασε ο ΠΑΟΚ. Να του λες για τον Θόδωρα τον Καρύπα τον τιτανομέγιστο και τον Ιβάν τον χαλίφη. Να του λες, δες τι ωραία μπουκάρει ο Καραπαπάρας. Άκου τον Σάββα, λέει θέλει να σώσει το Ελληνικό ποδόσφαιρο. Γκολ οφσάιντ και κόκκινες χαρισμένες για να πάρει διπλό ετσιθελικά στο Περιστέρι. Κι εσύ να πανηγυρίζεις τους κλεμμένους βαθμούς, για να χάσει ο ΠΑΟΚ το πρωτάθλημα. Όπως και πέρυσι. Το κλεμμένο της ΑΕΧ.

Χαχαχαχα Πολλά νευράκια βλέπω... Δεν στάθηκε στο ύψος του το παράρτημα, κρίμα. Σε στεναχωρήσαμε. 

Το βρήκες το βίντεο από το ανύπαρκτο φάουλ τελικά; 

Τι να μου πεις για μια νίκη πέρσι, μια φέτος μια το 2012 και του κώλου τα εννιάμερα   (για ένα άθλημα που έτσι και αλλιώς το διέλυσαν πανευρωπαικώς και πλέον ασχολούνται μόνο 20 ομάδες). Χεστήκαμε και η βάρκα έγειρε έτσι όπως έγινε το μπάσκετ. 

Συνεπώς τα ξαναλέω γιατί βλέπω ότι η επανάληψις είναι μήτηρ μαθήσεως:

Όταν ΟΜΩΣ το μπάσκετ ήταν το Νο1 άθλημα στη χώρα το κωλαράκι σας πονούσε επί δεκαετία. Ρώτα το μπαμπάκα σου (ή όποιον σε έκανε παοκτσή) αν δε γνωρίζεις.

Κοίτα το ταβάνι και μη μιλάς. Να μη επαναλαμβανόμαστε.

• Like it 1

10 hours ago, Yiankos said:

Γενικό σχόλιο. Τα ποστς σου φίλε είναι κάτι παραπάνω από ξεκαρδιστικά. Παρότι βγάζεις οχετό από απύθμενο κόμπλεξ, τρελλό υβρεολόγιο (ΞανθοΑλβανόγυφτος είπες; χαχαχ) και μια ανείπωτη κακία και είσαι genuinely θολωμένος, εγώ σκάω στα γέλια. (Αλλά βέβαια έχω υπομονή να διαβάσω μόνο ένα ποστ στα 100). Συνέχισε να με διασκεδάζεις σε παρακαλώ.

Πρόσεχε μόνο μη βαρέσεις καμιά μπιέλα και σπάσεις κανένα πιάνο εκεί στο Μαιάμι από την πολλή θολούρα, κρίμα είναι. Η' κοπανήσεις κανένα βιολί στο κεφάλι καμιάς άτυχης καθηγήτριας εκεί χαχαχαχαα

Edited by ukworm
  • Haha 1

Γαυράκο, μπουκάρει ο Καραπαπάς στο ημίχρονο, μπαίνουν στα αποδυτήρια και τραμπουκίζουν διαιτητές, βάζουν γκολ οφσάιντ και θέλουν να μας κλέψουν το πρωτάθλημα κι εσύ που γλίτωσες πέναλτι (σφαγή του ΟΦΗ) θα μου πεις για ένα αμφισβητούμενο φάουλ; Όχι, δεν το βρήκα. Βρες το εσύ να το δούμε και δεν έχω πρόβλημα να παραδεχτώ αν ήταν. Την κόκκινη του Λισγάρα στο πάτημα του Κάνιας την είδες; Την κόκκινη του Σισέ σε κλωτσιά εκτός φάσης στον Κουλούρη τις είδες;

Κομπλεξικά ερπετά πανηγυρίστε τους κλεμμένους βαθμούς που μαζεύει ο θρύλος σας, γιατί μόνο έτσι μπορεί να κοντράρει τον μεγάλο ΠΑΟΚ. Μέχρι και οι μισοί γαύροι παραδέχονται την ανωτερότητα του ΠΑΟΚ, εκτός από εσάς. Όταν θα το σηκώσουμε ρε κουφάλες κόντρα σε όλους και με κόντρα διαιτησία, θα πρέπει ο Γιωργάκης να το φέρει μία βόλτα και από το Χαριλάου, να δείτε κι εσείς πως είναι μία κούπα από κοντά. Γιατί μόνο κούπες Γ' Εθνικής μπορείτε να δείτε, ούτε καν Β' Εθνικής.

Πέρυσι μου κλέψανε πρωτάθλημα γιατί ένας ήταν οφσάιντ που δεν επηρρέαζε τη φάση. Φέτος παραμένει στο παιχνίδι ο γαύρος με γκολ οφσάιντ και χαρισμένες κόκκινες. Κι αν δεν είχαμε ξένους διαιτητές στα ντέρμπι, μπορεί και να ήταν από πάνω ο Ολυμπιακός. Κι εσύ με τον Θόδωρα τον Καρύπα και τα άλλα παληκάρια του Σούπερ 3 θα πανηγύριζες το χαμένο πρωτάθλημα του ΠΑΟΚ. Αντί να παραδεχτείς ότι ο ΠΑΟΚ αξίζει το πρωτάθλημα, μου λες ότι ο ΠΑΟΚ είναι τυχερός, που ο γαύρος έχει πάρει 10 βαθμούς στο 94'.

Φάπα σου έριξα στη μπάλα, φάπα και στο μπάσκετ, και στο βόλεϊ δεν μπορώ γιατί δεν είσαι Α' Εθνική. Πρόσεξε γιατί ή η μπάλα ή το μπάσκετ σου θα πέσουν σύντομα. Και είναι κρίμα να σε χάσω από πελάτη. Κράτα γερά. Μπορείς την παραμονή σε Superleague και A1. Μέσα έξω να σε φαπώνω μέχρι τα παιδιά σου να γίνουν ΠΑΟΚτσάκια.